O Nas

 O Nas | MotoSpec Mateusz Kozłowski


Jesteśmy specjalistami. 


Serwis MotoSpec to warsztat z wieloletnim doświadczeniem. Ogromna pasja i zamiłowanie do motoryzacji w połączeniu z najnowszą wiedzą w zakresie mechaniki i tuningu przerodziły się w powstanie profesjonalnego warsztatu motocyklowego. Cechuje nas ciągły rozwój, motywowany przede wszystkim ciekawością i chęcią zdobywania wiedzy. Indywidualne podejście do sprzętu, jak i do klienta to standard, na który można liczyć w naszym serwisie. Jakość świadczonych przez nas usług stanowi dla nas priorytet. Od lat niezmiennie odpowiedzialnie i rzetelnie podchodzimy do wykonywanej przez nas pracy. 

Aktualizujemy na bieżąco zdobytą wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Śledzimy nowinki z dziedziny motoryzacji. Lubimy kreatywne i nowatorskie rozwiązania i chętnie po nie sięgamy. Podejmujemy się nietypowych zadań.

Zajmujemy się również tworzeniem customów – od przygotowania projektu, przez wykonanie unikatowych elementów, po budowę kompletnego motocykla od podstaw. 


Wyznaczamy nowe standardy usług na rynku. 


Korzystamy wyłącznie z profesjonalnych narzędzi i urządzeń diagnostycznych.

Wszelkie naprawy oraz czynności serwisowe wykonujemy w oparciu o zalecenia producenta.

Oferujemy sprzedaż oryginalnych części zamiennych marek Kawasaki, Suzuki, Yamaha, Honda, KTM, Ducati, Aprilia, Vespa oraz Kymco. 

Klient naszego serwisu ma pełną informację na temat naprawy swojego pojazdu.  


Wyróżnia nas skuteczność.


Zapraszamy do śledzenia naszych bieżących projektów na naszym profilu na Facebooku:

MotoSpec – Serwis motocykli Gdańsk